Slide PODEĽME SA
O REKORD
Iniciatíva Podeľme sa prichádza na pomoc tým najzraniteľnejším. Pomohli aj športovci, ktorí pod taktovkou Medzinárodného maratónu mieru prekonali 28. júna v charitatívnej štafete slovenský maratónsky rekord s časom 2:03:15. Zapojte sa aj Vy a podporte rodiny v núdzi. #ma to zmysel #delim sa #pomaham Chcem pomôcť a podeliť sa

SLOVENSKÝ REKORD 2:09:53

Písal sa rok 1999 a Košičan Róbert Štefko sa v príprave na olympiádu v Sydney predstavil i na slávnom maratóne v Londýne. Odniesol si nielen skvelé 6. miesto, prísľub gradujúcej formy pred plánovaným vrcholom kariéry u protinožcov, ale i nový slovenský rekord, ktorý má od tej chvíle, i dnes po viac než dvadsiatich rokoch, hodnotu 2:09:53. O niekoľko mesiacov neskôr svoju skvelú sezónu ešte vyšperkoval. Nenašiel premožiteľa ani na Medzinárodnom maratóne mieru.

MÉTA, O KTORÚ SME SA MUSELI PODELIŤ

Dnes tu nie je športovec, v ktorého silách by to bolo prekonať tento rekord. No keď sa pri tejto úlohe stretli viacerí, podarilo sa nám v charitatívnej štafete prekonať rekord Roberta Štefka z roku 1998 o viac ako 6 minút. (6:38) Výsledný čas štafety je 2:03:15. Každý z členov tímu mal na pleciach jeden, z každého pohľadu výnimočný kilometer. Mali sme spoločný cieľ – Podeľme sa!

CESTA K REKORDU,
CESTA K POMOCI

Rodín s deťmi v ťažkej situácii pribúda. V tomto čase pandémie mnohí rodičia stratili prácu, mnohým rodinám hrozí akútne bezdomovectvo už v tomto mesiaci, ak neuhradia neúprosné nájomné. Pomôžme rodinám zostať spolu.

Chcem pomôcť a podeliť sa

ORGANIZÁTORI

Podeľme sa!
MMM
Oáza - nádej pre nový život
Úsmev ako dar

GENERÁLNY PARTNER

VSE

PARTNERI

Mesto Košice
FRESH
RTVS
Maratónsky Klub Košice
BEHAME.sk
KOŠICE: DNES
Katolícke hnutie žien Slovenska
JUB
Lahoda
Rosto
Hi-reklama

KONTAKT

Medzinárodný maratón mieru
Branislav Koniar / koniar@progress.sk / 0905 635 439

Spoločnosť Úsmev ako dar
Radoslav Dráb / drab@usmev.sk / 0903 630 505

Oáza – nádej pre nový život
Peter Gombita / gombitap@gmail.com / 0905 202 783

© Podeľme sa!